Kokybiška lietuvių kalbos medžiaga

Aiškiai, paprastai, įtaigiai pateikiama medžiaga tiems, kas ruošiasi lietuvių kalbos egzaminams ir kalbėjimams (10 ir 12 kl.).

book store 64
temos, potemės, kalbėjimai
book store 67c
pexels pavel danilyuk 8761299 scaled

Kalbėjimas

Norite rašyti kalbą savarankiškai? Puiku! Kad neištiktų „tuščio lapo sindromas”, pasiskolinkite idėjų iš bendraamžių kalbėjimų pavyzdžių, rašytų su mokytojo pagalba.

Nuotolinė konsultacija

Rašiniai

Jūsų rašiniai neturi būti panašūs į literatūros vadovėlį. Formuluokite mintis paprasčiau, bet ne prasčiau. Ieškokite bendraamžių darbų pavyzdžių, rašytų su mokytojo pagalba.

pristatymai

Pristatymų skaidrės

Ieškokite pristatymo skaidrių „Power Point” formatu apie autorius, jų kūrybą ir kontekstą. Kai kurios skaidrės, pateikiamos kaip vaizdo įašas su mokytojo komentarais, yra kaip pilnavertė pamoka.

Konsultuokis

Konsultuokis

Klausk mokytojo

Klausk mokytojo, jei nerandi atsakymų kitur. Jei reikia išsamesnės konsultacijos, užsisakyk NUOTOLINĘ PAMOKĄ su mokytoja Asta Merkevičiene, o Kaune gali atvykti ir į GYVĄ PAMOKĄ. Plačiau apie mokytoją sužinok ieškok čia.

Idėja

Net apie pačius sudėtingiausius dalykus (rašinio arba kalbėjimo struktūrą, argumentavimą, kontekstą) mokiniams galima paaiškinti labai paprastai, bet ne prastai. Gerų rezultatų galima pasiekti, jeigu mokaisi iš pavyzdžių.

Patirtis

Rengimo 12 klasės egzaminams (kalbėjimui ir egzaminui raštu) patirtis – 7 metai (nuo 2017 m.), dirbant inividualiai ne tik su pažangiais mokiniais, bet ir su ne itin motyvuotais.

Pasirinkite

Individuali pamoka

book store 63