Skaidrės: Bronius Krivickas

Skaidrės apie lietuvių poetą ir partizaną Bronių Krivicką. Pateikiama biografijos faktai, kuriais labai paranku remtis rašant autoriaus kontekstą. Pateikiamas literatūrinis (istorinis) kontekstas. Pateikiama porą eilėraščių, kuriais galima remtis rašant rašinį, kalbėjimą ir tiesiog susidaryti įspūdį, apie ką kalbama ir kaip rašoma poeto eilėse. Skaidrių pabaigoje pateikiama keletas samprotavimo ir literatūrinio rašinių galimų temų.

10

Kategorijos: , Žyma:

Product Details

Skaidrės apie lietuvių poetą ir partizaną Bronių Krivicką. Pateikiama biografijos faktai, kuriais labai paranku remtis rašant autoriaus kontekstą. Pateikiamas literatūrinis (istorinis) kontekstas. Pateikiama porą eilėraščių, kuriais galima remtis rašant rašinį, kalbėjimą ir tiesiog susidaryti įspūdį, apie ką kalbama ir kaip rašoma poeto eilėse. Skaidrių pabaigoje pateikiama keletas samprotavimo ir literatūrinio rašinių galimų temų.